Volkswagen T-Roc
1.5 TSI R-line | Panorama | Keyles | Camera | IQ Light | Beats | Carplay
Direct kopen, basisprijs: € 35.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 35.945,-
LEASEPRIJS: € 592,43 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.189,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen T-Roc |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 TSI R-line | Panorama | Keyles | Camera | IQ Light | Beats | Carplay |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 15 juli 2024 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 38.888 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 592,43 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 35.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HZN-13-V |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 595 kg |
| Gewicht: | 1.255 kg |
| Wielbasis: | 259 cm |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.850 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 670 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Velgen 'Grange Hill' zwart, 18 inch lichtmetaal
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakrails
- dimlichten automatisch
- full-LED koplampen
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED mistlampen
- regensensor
- Zijruiten achter en achterruit getint, 65% lichtabsorberend
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- Digital Cockpit Pro (26 cm)
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm middel
- radio
- Telefoonvoorbereiding Comfort
- Interieur & Comfort
- Airconditioning automatisch, 2-zone (Climatronic)
- Vergrendel- en startsysteem zonder sleutel (Keyless Access)
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera (Rear View)
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- comfortstoel(en)
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- aanhanger assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- cruise control adaptief
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Panorama dak
- Koplampverlichting LED Plus
- RDW-leges
- start/stop systeem